Першу половину зустрічі Новіцкі та компанія виграли зі скромним відривом у 3 бали. В третій чверті і взагалі дозволили господарям вийти вперед. Найактивніше кошик "Далласа" бомбардував центровий "Нью-Джерсі" Брук Лопес, який, у підсумку, з 24-ма очками став найрезультативнішим у матчі.

Рівна боротьба тривала на паркеті аж до останньої хвилини зустрічі. У найвідповідальніший момент матчу функції лідера команди із Техасу прогнозовано взяв на себе все той же Новіцкі. Влучний кидок німця за 6 секунд до сирени вивів "Даллас" уперед. Остання спроба "Нетс" виявилася невдалою. Схибив захисник господарів Джордан Фармар. 86:87. "Нью-Джерсі" не може здолати "Маверікс" іще з 2008 року.

"Юта" Кирила Фесенка поступилася "Філадельфії". Продовжили власні переможні серії "Нью-Орлеан" - до 8-ми матчів, "Портленд" - до 5-ти, та "Орландо" - до 3-х поєдинків. Продовжує шокувати "Клівленд" - от уже 16 поразка поспіль. Перемоги здобули "Вашингтон", "Детройт", "Маямі", "Оклахома" та "Лос-Анджелес Кліпперс".