"Таврія" 0:1 "Дніпро"
Гол: Ротань 77
Нерелізований пенальті: Ковпак 65 (воротар)

Рівень і статус команд зовсім не відповідає тій грі, яку показали команди. Володар Кубка України минулого сезону виглядає на старті сьогоднішнього чемпіонату зовсі блякло, це не є несподіванкою вже для нас. А ось дніпропетровці після виснажливого поєдинку в Лізі Європи вирішили на класі малою кров'ю зіграти на результат. Так, у них це вдалося, але як же ризикували підопічні Безсонова.
З іншого боку, вболівальники повинні бути задоволеними, адже попри низький темп гри і велику кількість боротьби, глядачі побачили всі компоненти футболу - пенальті (ще й нереалізований), червону картку, красивий гол...
В першому таймі було дуже багато сумбуру та фолів. З моментів нічого так і не згадаєш одразу. Хіба удар Любеновіча, та в тому епізоді м'яч розминувся в метрі зі стійкою воріт Каніболоцького. "Дніпро" більше володів м'ячем, але до Селезньова паси не доходили, тож півзахисники грали факично між собою.
З перших хвилин другого тайму "Таврія" почала загострювати. Удари Матяжа і Любеновіча цілі не досягнули, у "Дніпра" відповів Ротань - теж не попав у ствір. Далі гра зовсім втратила темп, команди багато знову порушували правила, гравці отримували жовті картки, тренери робили заміни. І тут - на тобі! Чеберячко сфолив на Галюзі у штрафному - пенальті! Дніпропетровці протестують - арбітр у рішенні незворушний. Хоча, другої жовтої Чеберячкові не показав. До точки підійшов капітан Ковпак. Удар вожака кримчан прийшовся майже по центру воріт - Каніболоцький вгадувати не став, тому зреагував на удар майже без труднощів.
Незабитий пенальті зовсім понурив голови сімферопольцям. Наслідок - пропущений гол. Назаренко віддав на Ротаня, той трохи змістився на край штрафної і вистрілив у дальній верхній кут - 0:1!
"Таврія" особливо вперед не полізла, але одна з контратак могла завершитись успіхом, проте її перервав грубо Чеберячко - друга жовта картка - і до побачення! До самого фінального свистка господарі так нічого і не створили, "Дніпро" довів перемогу до потрібного йому завершення.
Тож три очки для дніпропетровського клубу в копилку. 1/6 турнірної дистанції вже подолана - "Дніпро" надалі одноосібний лідер!