“Ювентус” витягнув перший м’яч зі сітки воріт на 20-й хвилині - оборона “Юве” дозволила Едісону з легкістю вибрати кут воріт і без жодних перешкод пробити в необхідному напрямку. Через 6 хвилин “Ювентус” програвав уже 2:0 - Кавані знову зіграв на другому поверсі найкраще за усіх.

Третій м’яч “бьянконеррі” пропустили уже у другій половині зустрічі. Кавані знову забив головою, але із назвати це грою на другому поверсі язик не повертається - польотом у штрафному майданчику гостей уругваєць забив свій 13-й м’яч у Серії А, і тепер разом із капітаном Удінезе Антоніо Ді Натале лідирує у бомбардирській гонці. 3:0 - “Наполі” піднімається на другу сходинку.

“Мілан” випереджає неаполітанців на 4 очки, “Лаціо”, програвши “Лечче”, тепер на третій позиції. Далі йдуть щільною групою “Рома”, “Палермо”, “Ювентус” та “Інтер”.