Передбачається, що в майбутньому інтернет-аудиторія зростатиме в основному за рахунок жителів країн, що розвиваються, а QWERTY-клавіатура перестане бути основним інтерфейсом для виходу в Мережу.

Також аналітики виходили з передумови, що система керування інтернетом у майбутньому не зазнає змін, а тарифікація доступу в Мережу, навпаки, досить сильно зміниться.

Усього аналітики виділили чотири можливих сценарії розвитку. Перший передбачає, що межі інтернету будуть розмиті. У цьому випадку через 15 років користувачі по всьому світу зможуть виходити в Мережу з великої кількості доступних пристроїв, а інтернет стане центром для надання послуг.

За другим сценарієм інтернет чекає перетворення в небезпечну мережу через зростаюче число кібератак. Передбачається, що у "Всесвітньої павутини" можуть з’явитися безпечні аналоги, доступ до яких буде досить дорогим.

Третій варіант передбачає зниження швидкості розповсюдження інтернету через нестабільну економічну ситуацію в ряді країн.

Останній сценарій припускає, що популярність інтернету стане настільки величезною, що Мережа не зможе впоратися з потоком інформації з огляду на існуючі технічні обмеження.