Втримавши свої ворота сухими у першому періоді "Блекхоукс" пропустили у напівкомічній ситуації в дебюті другої двадцятихвилинки. Доклавши чимало зусиль, за заповітну лінію шайбу таки заштовхав Джеф Картер. Далі халепа , Джейк Дауел перед рідними трибунами отримав стусанів від Даніеля Карчілло.

Повного ж фіаско господарі льоду зазнали в останній третині зустрічі. Вдруге червоне світло за воротами чикагців запалив Жердєв, а ще за три хвилини Картер приймав привітання вже, як автор дублю. Лише з буліта Хосса відквитав одну шайбу та остаточний рахунок зустрічі встановив Скот Хартнел. 4:1 на користь "Філадельфії".

Друга у турнірній таблиці Східної Конференції "Тампа" розгромила "Атланту". "Нью-Джерсі" перемогло "Флориду". "Айлендерс" поступились "Баффало". У серії післяматчевих булітів "Нешвіл" зламав опір "Едмонтона".