У першому таймі матчу 18-го туру “королівської” команди просто не було помітно у Мадриді - “жовта субмарина” вже на 7-й хвилині відкрила рахунок після того, як Кані з пасу Россі закинув м’яча у дальній кут від Касільясу.

Не менш красивою комбінацією відповіли господарі через 3 хвилини - Бензема та Озіл подарували Роналду чергову нагоду відзначитись і він її не змарнував. Не пройшло і 10 хвилин як “Вільярреал” знову вигравав - Рубен по знущальному розправився із Касільясом. А коли вже команди збирались на перерву, Роналду оформив дубль - 2:2 після першого тайму. Наступний м’яч глядачі на “Бернабеу” побачили аж на 79-й - Кріштіану все таки зумів завершити атаку Репала голом у воротах “субмарин”.

Після оформленого хет-трику та водночас 22-го м’яча у цьогорічній Прімері найдорожчий футболіст світу не заспокоївся і вирішив записати на себе ще й результативну передачу - Кака забив перший гол у сезоні.

Не обійшлось і без провокацій Моурінью. Наставник “вершкових” побіг до лави запасних “Вільрреала” підбадьорювати свої фанатів - за знущання у Жозе полетіла пляшка із водою із рук Кані, який отримав за свою нестриманість червону картку. 4:2 - перемога Реала.

“Еспаньол” та “Мальорка” розгромили своїх суперників. В матчах “Осасуна”-“Хетафе” та “Расінг”-“Спортінг” завершились із нічийними рахунками. Хуан Мата приніс перемогу “Валенсії” над “Леванте”.

Відстань між “Барселоною” та “Реалом” зберігається - 2 очки. У “Вільярреала” аж на 11 пунктів менше, ніж у мадридців. “Валенсія” йде на четвертій позиції. “Еспаньол” - п’ятий.