Останнє протистояння цих команд у Львові завершилося справжньою бойовою нічиєю 3:3. Тому вболівальники могли розраховувати на досить цікавий матч і сьогодні. У самому дебюті захист канонірів допустився жахливої помилки, а Кожанов, який викотився сам на сам з Ревою, таких помилок не пробачає - 1:0 вже на 5-й хвилині. Карпатівці продовжили атакувати, раз за разом створюючи напівмоменти біля воріт Реви. Каноніри намагалися відповідати своїми атаками, але на вістрі дуже невдало грали Мазілу та Шацьких. Їхні удари з вигідних позицій були надзвичайно невдалими. В кінцівці першого тайму каноніри помітно активізувалися, в той час як карпатівці розслабилися занадто рано. Богданов потужно вистрілив зі штрафного з 35-ти метрів, а Шоава ледь не поцілив у ворота на добиванні. І все ж "Арсенал" зумів забити гол у роздягальню, щоправда не без допомоги арбітра. Дмитро Жуков зафіксував фол Мілошевіча на Мазілу, але саме порушення відбулося ще до входу румуна у карний майданчик. У цьому епізоді каноніри мали пробивати штрафний, але Жуков вказав на "точку". Пенальті чітко реалізував Шацьких.

У старті другого тайму запам'ятався постріл з кута штрафного від Єщенка - м'яч розминувся з "дев'яткою". І практично до завершення матчу моментів у двох команд навіть не пригадаєш. В основному атаки завершувалися невдалими навісами, або неточними пострілами з дальніх відстаней. Коли йшла остання хвилина матчу резервний арбітр на табло показав 3 хвилини. На 93-й Худоб'як подав кутовий, і Рева після удару головою Батісти зумів витягнути круглого з лінії воріт. Але після цього не пролунав фінальний свисток, і карпатівці зуміли провести ще одну атаку, яка завершилася результативно: Авелар головою скинув м'яч на дальню стійку, і Батіста з метра не схибив.

Тепер на підопічних Кононова чекають два надзвичайно важких виїзди - в Донецьк на "Донбас Арену" та в Стамбул на пекельний "Алі Самієн". "Арсенал" же після двох стартових перемог зазнає третьої поразки поспіль.