Близько 35 000 спортсменів взяли участь у недільному забігу в столиці Англії, незважаючи на прохолодну і вологу погоду. 23-річний Кебеде покращив свій торішній результат. Тоді він фінішував другим. А тепер закінчив 42-кілометровий марафон через 2 години 5 хвилин і 19 секунд. Він більш ніж на хвилину випередив Еммануеля Мутанною з Кенії. Жауад Гаріб з Марокко фінішував третім. Бронзовий призер Олімпійських ігор засмутився, тому що йому не вдалося побити рекорд траси, і він лише секунду не дотягнув до особистого рекорду.

До цього 32-річна Шобухова стала першою росіянкою, яка перемогла в лондонському забігу. Вона трималася попереду більшу частину гонки і залишила позаду співвітчизницю Інгу Абітову.

Переможниця перетнула фінішну лінію з результатом 2 години 22 хвилини. Шобухова додала ще одну перемогу до свого жовтневого тріумфу в Чикаго і поліпшила торішній результат у лондонському забігу. Тоді вона вперше взяла участь у марафоні.