Відсвяткувавши тріумф і з мінімальним рахунком на виїзді, господарі не збирались розслаблятись у домашньому поєдинку і вже на другій хвилині вигравали - Фред скористався помилкою голкіпера. Вже на 17-й капітану дали можливість відзначитись вдруге - але цього разу не з гри а із пенальті – 2:0.

Екс-форвард французького “Ліона” свою розминку на “Португаесі” не закінчив - ще кілька хвилин і Фред оформлює хет-трик - гра зроблена. Гості зрозуміли знаходять і заради чого приїхали у Ріо лише на 71-й хвилині - Луїс Рікардо розстріляв голкіпера, а до завершення поєдинку Пауло Сержіу зі штрафного скоротив відставання до мінімуму. 4 за підсумком двох матчів “Флуміненсе” робить ще один крок до завоювання другого в історії Національного кубка.