Навіть переважаючи місцевих "Кепіталс" за кількістю завданих ударів, саме представникам Великого яблука довелось пропустити першими. Щойно стартував другий період, коли Хендрікс відмінно замкнув передачу Йоханссона.

Лише у третій двадцятихвилинці Габоріку вдалось відквитати шайбу, яку рефері зафіксував лише після тривалої паузи. Тільки переглянувши повтор арбітр пересвідчився, що Маріан таки в межах правил атакував Холтбі. Далі подались грати овертайм у якому повний контроль над майданчиком захопили господарі. Лише блискуча гра Мартіна Бірона дозволила "рейджерам" дотягнути до серії булітів.

Підхопивши кураж голкіпер нью-йоркців впродовж лотереї парирував кидки Овечкіна та Йоханссона. Переможною за таких обставин стала спроба Анісімова. 2-1 – перемога "Нью-Йорка". У турнірній таблиці "Рейнджерс" до двох очок скоротили відставання від п'ятих на Заході "Кепіталс".