Українська політика стає застільною. Закриті переговори тет-а-тет на нейтральній території нині найдієвіший механізм вирішення будь-яких питань. Натомість публічні дебати в парламенті чи словесні сутички під час відомих телевізійних ток-шоу нагадують радше сплановані вистави. Не надто охоче відверто говорять про політику і у владних кабінетах. Серед причин і можливість прослуховування. Про те, як і де проводять переговори українські політики розповідає "Власть денег", читайте у статті “Федя, дичь!”.

Знову позичаємо. Україна отримала черговий транш кредиту від Міжнародного валютного фонду. В короткостроковому періоді це позитивно, а от якщо дивитись у майбутнє - небезпечно. Держава вже стільки напозичала, що у найближчі роки буде змушена позичати ще - для того, щоб обслуговувати вже взяті кредити. Куди підуть гроші МВФ та чи зможе Україна повернути позичені кошти - тему досліджував "Український тиждень" у матеріалі “Борговий рубікон”.

KaryaTour може бути не останньою. Ризик банкрутства загрожує ще декільком відомим українським туристичним компаніям. Як доводить ситуація з Karya, розкручене ім’я та багаторічна присутність на ринку ще не гарантує туристам безпечного відпочинку. До того ж, більшість українських турфірм минулий рік закінчили зі збитками. Особливо постраждав бізнес тих, хто відправляли людей відпочивати у Туреччину та Єгипет. Про ситуацію на ринку читайте на сторінках газети "Дело" у статті “Отдых с последствиями”.