1 шанс на понад 10 тисяч. Такою є ймовірність для кожного українця загинути внаслідок убивства або іншого насильницького злочину. Водночас щорічну кількість смертей від умисних тілесних ушкоджень в Україні можна порівняти з втратами військ НАТО в Афганістані. Як зазначають психологи, на найтяжчі злочини, зазвичай, йдуть не наймані вбивці у масках та зі зброєю у руках, а непримітні люди, на яких, зустрівши на вулиці, навіть уваги не звернеш. Анатомію вбивств в Україні вивчав "Український тиждень". Читайте у статті “Злочинні наміри”.

Неякісне можуть продавати не лише українські заправки, а й іноземні бренди. Як мінімум третина бензину А-95, який продають на українських АЗС, не відповідає ніяким стандартам або ж узагалі є підробкою. І це при тому, що українські норми, у порівнянні з європейськими, є застарілим. Біда України ще й у тому, що держава підвищуючи імпортне мито обмежує ввезення більш якісного, західного бензину. Тему якості пального досліджував "Корреспондент" у матеріалі “Полный бензобак”.

Кумис українцям до смаку. Цей традиційний напій кочівників набуває все більшої популярності. Попит на нього зростає з року в рік. Цьогоріч він збільшився вже на понад 20%. Однак ця галузь в Україні практично не заповнена. Звідси й нестача кумису на ринку, адже та кількість напою з кобилячого молока, яку виробляють українські господарства довго у магазинах не затримується. Про незвичний для України бізнес з виробництва кумису розповідає видання "Власть денег" у статті “Кумыс-алейкум”.