Поєдинок на "Хайнц Філді", старто якого довелось перенести через дощ, зібрав аншлаг - понад 68 тисяч глядачів.

А от господарі арени - хокеїсти "Піттсбурга" не зуміли віддячити публіці за таку відданість. Євген Малкін на старті другого періоду втік на побачення із співвітчизником Варламовим і холоднокровно переграв воротаря, але це був єдиний локальний успіх команди із Пенсільванії.

Надалі голкіпер "столичних" діяв в рамці бездоганно, за що був винагороджений званням першої зірки матчу. Не сиділи без діла і партнери. Майк Кнубл та двічі Ерік Фер карали "пінгвінів" за беззубу гру в обороні. 1:3 попри поразку "Піттсбург" залишається першою командою східної конференції.

Поразок зазнали команди обох українців, команда Федотенка в овертаймі поступилась “Тампі”, а клуб Понікаровського був слабшим за “Сан-Хосе”. Упевнені перемоги здобули “Кароліна” і “Торонто”. Трилер у Баффало закінчився на користь господарів льоду.