В Нікосії підопічні Маркевича зустрічались в рамках кваліфікаційного раунду плей-оф із “Омонією”. На стадіоні GSP рахунок був відкритий на 24-й хвилині.

Після пасу Фінінью Марко Девіч зробив кілька кроків в напрямку кіпрських воріт і вистрілив із правої ноги. Такому удару ні голкіпер, ні захисники “Омонії” не змогли завадити. До фінального свитка рахунок на кіпрському табло не змінився - 1-0 в Харкові через тиждень достатньо і нічиєї.

“Таврія” в Леверкузені пропустила від “Байєра” уже на першій хвилині. Під кінець зустрічі кримчанам забили ще двічі, поступившись із загальним результатом 0:3.

Львівські “Карпати” виграючи у Туреччині 2:0 не змогли втримати перемоги. За "Карпати" забивали Кузнєцов та Зеньов. Матч завершився з рахунком 2:2

“Дніпро” у власних стінах мінімально поступився польському “Лєху” 0:1 - і це стало своєрідною сенсацією.