Чех виграв останні дві зустрічі проти екс-першої ракетки світу, не планував здаватися і цього разу. Попри поразку у першому сеті, Бердих повернув паритет, вигравши на продовженні другу партію. У вирішальній частині гри Томаш відібрав подачу суперника і за рахунку 5:3 уже подавав на матч.

Ось тут Федерер і проявив своє вміння концентруватися у найважливіші миті, що свого часу зробило його найкращим тенісистом світу. Роджер відіграв брейк, а згодом вирвав перемогу у додатковому геймі, відтак поставивши крапку у матчі, що тривав 2 години та 40 хвилин.

Наступний суперник швейцарця - Новак Джоковіч. Серб куди спокійніше переграв головну несподіванку турніру - Жерема Шарді. Француз, який у попередніх раундах здолав Фернандо Вердаско і Миколу Давиденка, не знайшов що протиставити другій ракетці світу. 6:2, 6:3 за Новаком.