У Сан-Франциско "Галактікос" під проводом Жозе Моурінью зустрічались із мексиканською "Америкою". У першому таймі зустрічі був забитий лише один гол на дві команди – після стінки у виконанні Бенземи та Роналду, француз передав м’яча Канальєсу і Серхіо у першому ж поєдинку у вершковій футболці зумів відзначитись.

У другій половині зустрічі мексиканці зуміли зрівняти рахунок. Енріке Ескуеда поцілив у дальній кут воріт, а ще через кілька хвилин за спиною Адана опинився і другий м’яч – Санчес вивів "Амеріку" вперед. Не пройшло і трьох хвилин, як рівновага у зустрічі була відновлена – Роналду виконав передачу на Ігуаїна. 2-2.

Найбільша ж зірка "Реала" зумів відсвяткувати свою нову футболку із сьомим номером і власним голом. За 8 хвилин до закінчення основного часу Роналду фірмовим ударом зі штрафного перекинув стінку 3-2– тріумф "Королівського клубу".