Столична команда активно веде боротьбу у верхівці турнірної таблиці, тож із взяттям воріт римляни не зволікали. На 18-й хвилині Мірко Вучініч, здійснивши марафон із своєї частини поля, красиво переграв захисника і пробив у дальній кут воріт. 1:0.

Та разом із героєм, у складі “вовків” знайшовся і антигерой. У другій половині матчу досвідчений захисник "Роми" Жуан припустився фатальної помилки. Наслідком якої стало вилучення голкіпера та реалізований пенальті. Рахунок зрівняв Нікола Поцці. Ближче до завершення матчу генуезці перехопили ініціативу, вочевидь, сподіваючись на ще одну помилку Жуана. І не прогадали.

На 83-й хвилині незрозумілі дії все того ж бразильця дозволили Стефано Губерті проштовхнути м'яч у сітку. До фінального свистка, відчайдушно обороняючись, господарі напрацювали на дві червоні картки. Але рахунок у матчі так і не змінився - 2:1 на користь "Сампдорії".