Сперечались за другу путівку у вирішальний матч "Санту-Андре" та "Греміу Пруденте". Перший поєдинок завершився перемогою "Санту-Андре", тому гості одразу пішли на ворота суперників – і вже на 16 хвилині спроби увінчались успіхом – Тадеу реалізував пенальті. Відповіли господарі ще до перерви - Ренато Діас в один дотик замкнув передачу.

"Греміу", щоправда, не згнітила відновлена рівновага у поєдинку і під завісу першого тайму – Маркос Ассунсао ударом зі штрафного знову виводить "Пруденте" уперед. Аби пройти далі, гостям був потрібний ще один гол, адже їх "Санту-Андре" випереджав за додатковими показниками у турнірній таблиці.

Ускладнив завдання Дієгу, якого вигнали із поля. Господарі після цього й узагалі могли зрівняти рахунок, але Бранкуінью промахнувся із пенальті. 3-3 за підсумком двох зустрічей і "Сантук-Андре" у фіналі протистоятиме "Сантосу".