У цьому списку двоє росіян - Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв, що представляють вищий менеджмент оголошеного банкрутом нафтогазового гіганта ЮКОС. Ходорковського і Лебедєва засудили в 2005 році на вісім років позбавлення волі за звинуваченням у шахрайстві і ухиленні від сплати податків. Другу кримінальну справу проти них порушили в 2006 році за звинуваченням в розкраданні 350 мільйонів тонн нафти. Обидва заперечують свою провину, вважаючи переслідування проти них політично мотивованим.

Ще недавно найбагатший громадянин Китаю Хуан Гуанюя також перекочував у розряд ув'язнених. Гуанюя володів великою мережею магазинів з продажу електроніки та компанією з виробництва побутових приладів. У травні його засудили до 14 років в'язниці за різні фінансові махінації і дачу хабарів посадовим особам на суму понад 600 тисяч доларів.

Американський мільярдер Аллен Стенфорд може претендувати на рекорд цього списку - йому загрожує 250 років ув'язнення за створення фінансової піраміди розміром близько 8 мільярдів доларів. Вирок у минулому власнику фінансової компанії винесуть тільки в 2011 році за понад 20 пунктам звинувачення. Сам Стенфорд не визнав себе винним.

Десять років належить провести за гратами італійському мільярдерові Калісто Танці, визнаному в 2009 році винним у махінаціях. Цю справу преса охрестила "італійським Енрон". Танці володів однією з кращих світових колекцій живопису, включаючи полотна Ван Гога, Пікассо і Модільяні, яку конфіскували після вступу вироку в силу.

Американець Альфред Таубман, у минулому голова аукціонного дому Sotheby's, зумів повернутися в клуб мільярдерів після того, як провів за гратами 9 місяців за звинуваченням у шахрайстві при проведенні торгів. Таубман завжди наполягав на тому, що не винен.

А для Марти Стюарт чотири місяці ув'язнення обернулися баришами - акції, що належить їй компанії Martha Stewart Living Omnimedia виросли в ціні майже вдвічі. Зараз, правда, Стюарт не значиться в офіційному рейтингу мільярдерів, але навряд чи ця обставина затьмарює її радість вільного життя.