Маленькому леопарду лише близько двох тижнів. Як повідомив директор зоопарку Олег Зубков, "всього в природі 28–30 таких особин, тому збереження амурських леопардів у зоопарках всього світу є дуже важливим завданням".

Як додав керівник "Казки", в зоопарках їх, звичайно, більше, але вони погано розмножуються і не завжди вигодовують малюків, тому кожна поява такого малюка — це велика подія для порятунку амурських або далекосхідних леопардів".

За словами Олега Зубкова, "це дивовижно граціозні красиві кішки, але вони стали предметом браконьєрства, промислу, і тому їхня кількість від сотень тисяч на початку минулого століття скоротилося до кількох десятків".

Олег Зубков зазначив, що "навіть зараз немає гарантії, що малятко виросте і так далі. Вони дуже чутливі до різних інфекційних захворювань. Адже жодна суміш не може замінити ферменти материнського молока, вилизування, масажі".

Як зазначив директор, "зараз їй майже два тижні, але у нас були випадки, коли малюків піднімали до місяця, вони вже були здоров’яки, а потім, на жаль, не виживали. Але були і випадки виходжування таких малюків".

В зоопарку сподіваються на краще, адже досвід з вигодовування кішок у нас чималий, але гарантій, звичайно, жодних немає. Якби це було просто, то, напевно, не 28–30 особин амурських леопардів було б сьогодні у світі".