Видання публікує добірку досліджень “Хто такі українці з точки зору соціології і статистики”. За даними статистики, в Україні інтерес цікавляться книгами 27% населення, трохи менше, ніж у Росії - 30%. Найбільше читачів в країнах Європи у Великій Британіі, Німеччині та Франціі. У цих країнах регулярно читають книги 73,5%, 66% та 61% населення відповідно. Тільки 40-45% купують книги, з них трохи більше половини купують більше 10 книжок за рік. Для порівняння: середньостатистичний житель Чехії купує за рік 15 книг, а до кризи ця цифра сягала 22. За даними Книжкової палати України, торік на одного українця припадало 1,22 книги і брошури. У той час як в Іспанії цей показник становить 7,8 книги на одного жителя, у "сусідки" Росії - 4,5 книги.

Кінопрокатники щорічно повідомляють про значне зростання відвідуваності кінотеатрів. Але в 2009 році в Україні на душу населення припадало 0,46 відвідувань кінотеатрів. Тоді як у Німеччині на душу населення припало 1,7 походів у кіно. У Польщі ці показники склали 0,9 відвідувань кінотеатрів на рік, а в Росії - 0,98.

Україна замикає десятку країн Європи, в яких налічується найбільша кількість користувачів Інтернету. За даними компанії Miniwatts Marketing Group, у вересні 2009 року українська інтернет-аудиторія налічувала 10,4 млн. осіб. За цим показником Україну випереджає Польща, Туреччина і Росія. Абсолютний лідером в Європі за кількістю інтернет-користувачів - Німеччина, за даними статистики аудиторія складає 54,2 млн. користувачів.

Компанія Panda Securities відзначила, що у січні-лютому 2010 року з київських IP-адрес відправлено 1% світового спаму. Київ посів дев’яте місце серед міст-найбільших розповсюджувачів небажаних повідомлень, випереджаючи Джакарту, Буенос-Айрес, Ріо-де-Жанейро і Москву. А за даними Ukrainian Watcher, наприкінці 2009 року Україна вийшла на п’яте місце у світі за кількістю зареєстрованих акаунтів у "Живому журналі", Livejournal.com. На час дослідження їх в Україні налічувалося 187,3 тис. Найбільше юзерів ЖЖ у США - 4531 тис., і в Росії - 1,239 млн..