Але зробити цього на Khalifa International Stadium 96 у рейтингу ФІФА команді не вдалось. Вже із перших хвилин поєдинку підопічні Вадима Абрамова не давали спокою катарському воротарю - Генріх і Хассанов тринькали свої моменти і ледь не поплатились за свою легковажність після удару зі штрафного у виконанні Фабіу, але м’яч влучив у стійку воріт.

Вже у другій половині зустрічі Оділ Ахметов змусив проснутися Блаттера на трибунах - Півзахисник Пахтакора із дуже відомим і впливовим прізвищем в Україні наважився на постріл із дальньої дистанції і узбеки побігли святкувати. На 77-й хвилині - найкращий футболіст Азії 2008 року подвоїв перевагу Узбекистану - Сервер Джепаров скористався несконцентрованістю катарської оборони. 2:0 - перемога узбеків.