Із 11-метрового матч і розпочався . На 23-й Кі Сон Ен відкрив рахунок із позначки.

Забігаючи вперед, це був перший і останній реалізований пенальті корейцями у поєдинку. Трохи більше ніж через 10 хвилин рахунок знову був рівним. Після швидкої комбінації, яку розпочав Хонда, Маеда в падінні замкнув простріл. До закінчення основного часу трибуни катарського стадіону Аль Гхарафа голів так і не побачили, а тому командам довелось грати екстратайми. Вже на 7-й хвилині першого із них японці отримали шанс вперше у зустрічі вийти вперед - Хонда ним не скористався, а ось Хосагаї був першим на добиванні після невдалого пенальті.

Коли ж японці уже думали про фінал, це була 120-та хвилина зустрічі, корейці усією командою полізли на штурм воріт Кавашіми і після тривалих перепитій Хванг Джі Вон все таки зрівняв рахунок. 2:2 і серія пенальті. Переповнені емоціями південнокорейці так і не змогли заспокоїтись. Два пенальті Кавашіма відбив, а третій постріл виявився неточним. Промахами своїх суперників повністю скористались японці - удар Конно і 3:0 по пенальті - Японія вчетверте в історії виходить у фінал. Попередні три сині самураї виграли.