Тож переможця цього шаленого протистояння команди з'ясовували у останньому 7-му поєдинку на "Уфа-Арені". Суперники усвідомлювали, що ціна помилки у такій ситуації дуже велика, тож віддавши перевагу оборонним діям перші два періоди уболівальники шайб не побачили. І першому кому ввірвався терпець Володимира Антіпова.

Як з’ясувалось згодом саме кидок цього хокеїста з-поміж 56 спроб обох команд єдиний досягнув цілі. На старті третьої 20-хвилинки, маючи достатньо простору Антіпов потужним кидком зумів поставити хрест на усіх мріях магнітогорців. 1:0.

Перемога із футбольним рахунком дарує "Салавату" перемогу у Східній конференції. Тепер на підопічних В’ячеслава Бикова очікує фінал Кубка Гагаріна проти тріумфаторів заходу митищенського "Атланта".