У виїзному матчі-відповіді “риби” розписали результативну нічию з “Серро Портеньо”, втім мінімальна домашня перемога подарувала путівку у фінал саме підопічним Мурісі Рамальо. Едуардо вивів гостей вперед. Нападник продемонстрував своє вміння грати на другому поверсі.

Подвоїти рахунок "Сантосу” допоміг капітан парагвайської команди. Голкіпер Дієго Баррето по-волейбольному перекинув круглого у власну сітку воріт. Ще до перерви команди по разу обмінялись люб’язностями. У Відповідь на гол Сесара Бенітеса своє слово сказав лідер "Сантоса" Неймар.

Вже у другому таймі "циклопи" взялись за голову. Хуан Мануель Лусеро був першим на добиванні і до мінімуму скоротив відставання - 2:3. А вже за 10 хвилин до завершення матчу Хонатан Фаббро сотворив маленьке диво.

Нападник блискавично прибрав двох опонентів і поцілив точнісінько у дев’ятку. Втім це останнє, чим “Серро Портеньо” потішило рідних уболівальників у цьогорічному розіграші Кубка Лібертадорес. 3:3. У фіналі "Сантос" зіграє із переможцем пари “Пеньяроль” - “Велес Сарсфілд”.