Лише перемога допомогла б представникам “Сан-Паулу” вистрибнути з дна турнірної таблиці. І от перший камінь майбутнього успіху вражаючим ударом із штрафного заклав не хто інший, як екс-гравець "Шахтаря" Елану. Минуло тільки 2 хвилини і на 36-й перевагу господарів, поціливши у ворота з гострого кута, подвоїв Даніло Луїс да Сілва.

А в дебюті другого тайму до 3:0 перевагу "Сантоса" ефектно довів бажаний мало не усіма єврограндами - Неймар. Та за мить усе пішло шкереберть. Відзначившись, 18-річний талант влаштував маскарад, чого не зовсім зрозумів арбітр. Друга жовта за неспортивну поведінку.

Далі після масової сутички на 56-й хвилині по гравцю втратили обидві команди. До роздягалень подались Зе Едуарду та Скотті. Гості, так чи інакше, зберегли чисельну перевагу і з інтервалом у 5 хвилин зуміли відіграти 2 з 3-х м'ячів відставання.

Усе завдяки Хересу та Рубіо. На останній ж хвилині рефері продемонстрував ще по червоній Елану і Хоркері. 3:2 - як за м'ячами, так і за вилученнями на користь "Сантоса".