Та от перший по-справжньому небезпечний момент створили саме гості. Півзахисник Ніколас Олівера гостро пробив з-за меж штрафної, та голкіпер відвів загрозу від воріт. Вже під завісу першого тайму “триколірні” порадували колишню легенду “Сантоса" - Пеле, який спостерігав за матчем на трибунах.

Неймар вгледів ніким не прикритого Пауло Енріке, і отримавши пас, нападник мав достатньо часу, аби поцілити точнісінько у дальній кут воріт. Господарі мали ще кілька нагод у матчі збільшити рахунок у матчі, але не судилось. 1:0. 3 травня "Сантос" поїде в Мехіко відстоювати перемогу.

У іншому матчі аргентинський "Естудіантес" не зумів на власному полі переграти парагвайський "Серро Портеньо" - 0:0. Всім чим відзначились команди на обох - так це вилученням у складі гостей Родріго Бургоса на останніх хвилинах поєдинку.