"Сантос" вийшов у лідери чемпіонату

15:21, 31 січня 2011 480

В 4-му турі бразильської Paulista "Сантос" на власному полі переграв "Сан-Паулу" і очолив турнірну таблицю. Першими ситуацію біля воріт суперника загострили гості.

Проте у ближній кут воріт не влучив Фернандіньйо. За змарновану нагоду господарі покарали вже через 7 хвилин. Екс-гравець "Шахтаря" Елану стрімко увірвався в штрафний майданчик та безперешкодно переправив м’яч у сітку. Нічого не змінилось і у другій половині гри. “Триколірні” продовжили безбожно тринькати моменти.

Фернандінью знову не зміг потрапити у рамку, на 70-й хвилині півзахисник "Сан-Паулу" Жеан з 4 метрів примудрився пробити у стійку. І тут знову спрацювало усім відоме правило. Найкращий нападник чемпіонату штату Майкон засвітив на табло "Віла Белміро" переможні 2:0.