"Сантос" вперше в історії виграв Національний кубок

12:28, 5 серпня 2010 564

Програна битва, але виграна війна. "Сантос" вперше в історії тріумфував у Національному кубку.

У фінальному протистоянні Робінью та компанія виграли перший поєдинок із рахунком 2-0 і після цього завітали в гості до "Віторії". Господарі розуміючи усю плачевність ситуації, відразу пішли вперед і голкіперу "Сантоса" від цього довелось несолодко.

Але все ж під завісу першого тайму забили саме гості, поховавши таким чином надії "Віторії" - після подачі Неймара оборонець Еду Драсена переправив м’яча у сітку воріт. Після перерви, футболістам "Віторії" вже було нічого втрачати, адже аби виграти трофей, довелось би забивати аж 4 м’ячі - вдалось виконати лише 50 відсотків завдання.

Рамон красивим ударом на 57-й зрівняв рахунок. Приніс ж перемогу "Віторії" Жозе Жуніор – 3-2 за підсумком двох матчів на користь "Сантоса". В останній день бразильської оренди Робінью виграє трофей.