В інтерв'ю FEMENістки називали Святського своїм політологом та консультантом. Його ім'я стало відомим в Україні після того, як чоловіка разом з іншими дівчатами побили у Києві 25 липня та 18 серпня.

"Це його рух і саме він підбирав дівчат. Він підбирав найгарніших дівчаток, з їхніми обличчями на обкладинках краще продаються газети. Це стало їх іміджем, таким чином вони просували свій бренд", - говорить режисерка ""Україна - не бордель" про сірого кардинала Святського.

Фільм знятий австралійкою Кітті Грін. Вона провела рік, будучи учасницею FEMEN, а результати роботи презентувала на Венеціанському кінофестивалі.

Чоловік, як сказано у фільмі, жорстоко поводився з дівчатами, обзивав їх і ставився підкреслено зневажливо. В інтерв'ю, яке він дав для "Україна - не бордель", Віктор Святський називає дівчат "слабкими" і каже, що без нього вони б не змогли стати такими сильними, якими є зараз.

Одна з активісток руху, Інна Шевченко, написала колонку для The Guardian, у якій пояснила: причина того, що лідером FEMEN (але не засновником, як підкреслює феменістка) став чоловік... - це культура України. "Чоловіки вирішують, а жінки приймають", - пише Шевченко про реалії нашого суспільства.

Вона каже, що засновниці руху були українками, тож врешті-решт віддали своє керівництво чоловікові, бо це частина національного характеру.

Активістка переконує, що усвідомивши це, вона емігрувала у Францію - щоб вибудувати новий FEMEN, яким би повністю керували жінки.