Як розповів Семенченко у коментарі сайту "24", на той час він уже 8 місяців не був керівником батальйону. З обома фігурантами справи депутат особисто не знайомий.

За словами екс-комбата, прийом бійців Павла Паршова та Ярослава Левенця здійснював не батальйон "Донбас", а частина Нацгвардії 3057, куди і входили "Азов" і "Донбас". На той момент командиром "Донбасу" був підполковник Анатолій Вінгродський.

Я пригадую, він тоді обурювався, що кадровики Нацгвардії приймають людей, які не потрібні, і беруть абикого,
– зазначив Семенченко.

Депутат також прокоментував інформацію ЗМІ, буцімто він колись заступився за Левенця.

"У 2016 році я прочитав інформацію комітету визволення політв'язнів, де йшлося, що ця людина була засуджена за часів Януковича і служить в батальйоні. Я з'ясував через Нацгвардію, що дійсно такий боєць у "Донбасі" є і служить у частині 3057, і перепостив цю інформацію. Згодом також згадав її в інтерв'ю", – розповів Семенченко.

Він також додав що знає, звідки йде така інформація.

"Ця журналістка СТБ, у якої з'явилися ця інформація, поливала брудом бійців "Торнадо", тому я впевнений, що це замовна інформація. Для того, щоб кинути тінь на керівництво блокади, яке зараз очолює колишній командир "Донбасу" Вінгродський", – переконаний депутат.

Нагадаємо, 23 березня в центрі Києва розстріляли екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Вбивцею виявився уродженець Севастополя Павло Паршов. На місці злочину Паршов мав із собою документи, видані частиною №3057 Нацгвардії України. Опісля у прес-службі Нацгвардії зазначили, що злочинець свого часу служив у батальйоні "Донбас".

Імовірний спільник Паршова – колишній боєць батальйону "Донбас" та "Правого сектора" Ярослав Левенець з позивним "Хантер". Він уже перебуває в розшуку МВС.