Відгуки про неї вкрай неоднозначні, але є те, в чому сходяться всі – у зовнішній політиці вона надзвичайно сильна. А саме це та якість, яка так необхідна лідерам США в умовах агресії Росії, конфліктів на Близькому Сході тощо.

Політолог Джеймс Рубін в Sunday Times пише про Гілларі так:

Клінтон – що називається, "тертий калач" в усіх відношеннях. За 8 років в якості першої леді, 8 років як сенатор і 4 роки в якості держсекретаря Гілларі придбала винятковий досвід. Вона не боїться ЗМІ і конкурентів – про неї все вже відомо.

Їй вже точно не треба було б стільки часу для того, щоб "розібратися з Володимиром Путіним". Адже ще в січні 2013 року, до анексії Криму, Хілларі попереджала Обаму про "небезпеку, яку Путін представляє для своїх сусідів і всього світового порядку",
— впевнений американський політолог.

Після оголошення про те, що Клінтон буде брати участь у передвиборчій гонці 2016, політик прокоментувала ситуацію з допомогою Україні.

"Я думаю, ми повинні надавати більше фінансової допомоги уряду України, тому що зараз вони намагаються перейти від непрофесійної, корумпованої системи до системи, яка діє за світовими правилами. Вони працюють з МВФ і Європейським центробанком. Я думаю, ми повинні більше допомагати Україні захищати її кордони. Нове спорядження, більше навчань - США і НАТО досі дуже неохоче це робили. І я розумію чому. Це непроста потенційно небезпечна ситуація, але українська армія і прості українці, які воюють проти сепаратистів, довели, що заслуговують більш сильної підтримки, ніж досі ми надавали ", – підкреслила вона.

Гілларі Клінтон ще рік тому порівняла Путіна і Гітлера. Про це повідомили The Guardian. Вона провела аналогію між анексією Криму Володимиром Путіним і діями Адольфа Гітлера в Румунії та Чехословаччині в 30-ті роки минулого століття.

Претензії президента Путіна та інших росіян, що вони повинні були йти в Крим і, можливо, далі по східній Україні, тому що вони повинні були захищати російські меншини, нагадує претензії, які були зроблені ще в 1930-х роках, коли Німеччина при нацистах продовжувала говорити про те, як вони повинні були захищати німецькі меншини в Польщі і Чехословаччині та інших країнах по всій Європі,
– заявила Гілларі.

Також Гілларі в інтерв'ю заявила про те, що, на її думку, є фінальною метою Володимира Путіна і що означає його політика стосовно України:

"У Путіна на розумі стратегічний план: Євразійський союз, який був би конкурентом ЄС. Для цього він втручається у вибори, купує ЗМІ в європейських країнах і намагається перешкодити таким державам як Україна вступити в ЄС".

Тому Клінтон закликала до посилення санкцій проти Росії.

Як би там не було, позиція демократів США, представником яких і є Клінтон, щодо України набагато рішучіша, ніж у нинішніх республіканців. І за президента-демократа можливостей в України стане набагато більше. Окрім того, ми зможемо розраховувати на більшу підтримку США, судячи із заяв і вчинків Гілларі Клінтон.