Як повідомляє DW, поліція цього населеного пункту виступила з відповідним зверненням до батьків.

За словами речника поліцейського управління Верхньої Франконії Петера Мюллера, у Бамберзі вже було виявлено "кілька окремих випадків" залучення підлітків до гри.

Читайте також: Дівчинка з Іспанії грала у суїцидальну гру "Синій кит"

Водночас він наголошує, що це являє собою "новий у Німеччині феномен".

Зауважимо, що у Німеччині запрошення зіграти в "Синій кит" поширюються не через соцмережі, як це траплялося в країнах СНД, а через месенджер WhatsApp.

"Спочатку підлітки отримують в WhatsApp повідомлення з попередженням про гру. Якщо вони його відкриють, то отримають доступ до "Синього кита". Гра складається з 50 завдань, що стають все більш небезпечними, складними та такими, що залучають ще більше в ігровий процес. Якщо перші завдання можуть бути відносно нешкідливими, то останнім є самогубство гравця", – розповідають у поліції Бамберга.

Відтак, правоохоронці закликають батьків поговорити з дітьми про небезпеку цієї гри. Також вони підкреслюють, що повідомлення, яке відкриває доступ до гри, не слід надсилати іншим та необхідно відразу ж стерти.

Нагадаємо, наприкінці квітня стало відомо, що "групи смерті" мали запрацювати у Великобританії, однак жодних таких випадків там зафіксовано не було. До цього часу цей "кривавий флешмоб" був популярним у країнах колишнього СРСР – зокрема, у Росії, Україні та Молдові.