Таке примусове внесення змін до Конституції Сироїд назвала відвертим політичним тиском і природно, що деякі депутати йому опирались.

"Був природній цей опір. Депутати не хотіли голосувати, бо вони розуміють, що це неправильне рішення, що так не можна робити. Але застосовується тиск. І цей тиск відчували депутати, коли йшло голосування за призначення Луценка генеральним прокурором. І такий самий тиск відчували депутати від "Самопомочі", які обговорювали, голосувати чи не голосувати за зміни до Конституції в частині судочинства", — сказала віце-спікер в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

Як результат 20 із 26 депутатів утримались під час цього голосування.

Сироїд також пояснила, як відмова голосувати за зміни до Конституції вплинула на лідера партії Андрія Садового у зв’язку зі скандалом, що розгорівся навколо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова.

Те, що відбувається у Львові щодо міського голови, пов’язане з Грибовицьким сміттєзвалищем, це ще є відголоски й помсти за неголосування за зміни до Конституції,
— сказала Оксана Сироїд, додавши, що Садовому багато дзвонили та "вимагали від нього, щоб він вплинув на фракцію під час голосування за зміни до Конституції в частині судоустрою.

Нагадаємо, 2 червня Верховна Рада конституційною більшістю внесла зміни до Конституції в частині судоустрою. За відповідне рішення проголосувало 335 депутатів, таким чином давши старт судовій реформі.