Як передає "Інтерфакс", активісти пообіцяли приїхати під стіни міського суду. Однак причин приїзду і свій план подій не озвучили. Відтак у Головному управлінні Нацполіції в одеській області заявили, що серйозно готуються для забезпечення правопорядку у місті.

Читайте також: Чорний день для Одеси: чому 3 роки назад загинуло 48 людей

Варто зазначити, що стадія судових дебатів у справі про події 2 травня 2014 року в Одесі (в частині подій на Грецькій площі) завершився 5 вересня. Після цього суд пішов до нарадчої кімнати для винесення вироку.

В ході дебатів прокуратура вимагала присудити обвинуваченим у «справі 2 травня в Одесі» покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років. 12-ти з 19 обвинувачених, які перебувають зараз не під вартою, сторона звинувачення вимагала присудити 8 і 9 років позбавлення волі, ще для двох – 10 років. Для чотирьох з п'яти обвинувачених, які перебувають під вартою, у тому числі для громадян Росії Євгена Мефьодова та Максима Сакауова – 12 років, і 15 років для Сергія Долженкова, якого держзвинувачення вважає організатором масових заворушень.

Читайте також: Двоє учасників заворушення в Одесі 2 травня воюють на стороні бойовиків на Донбасі

Суд над обвинуваченими в цій справі почався в листопаді 2014 року. Спочатку на лаві підсудних перебувала 21 особа. Однак потім обвинувачений Віктор Мілютін в кінці 2014 – на початку 2015 року виїхав до анексованого Криму. Ще один з фігурантів справи Владислав Ільницький, який до цього був випущений з-під варти, в серпні 2017 року незаконно покинув територію України і виїхав до Росії.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі в ході масових заворушень загинуло 48 чоловік і більше 200 були поранені. Більшість жертв трагедії загинули в Будинку профспілок. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.