Михайлу Фоменку потрібні 16 команд в Прем'єр-Лізі. Головний тренер футбольної збірної України висловився проти скорочення клубів-учасників елітного дивізіону країни.

Джермейн Ленс, відзначившись голом на 76 хвилині, допоміг голландцям з рахунком 2:0 здобути перемогу в товариському матчі проти Уельсу.

Цьогорічний Мундіаль стане останнім у кар'єрі Давіда Вільї. Найкращий бомбардир в історії збірної Іспанії вирішив попрощатись з національною командою після бразильського Чемпіонату Світу.

Тим часом самі бразильці шаленіють від Мундіалю далеко не в один голос. Близько чотирьох тисяч активістів влаштували чергову акцію протесту поблизу стадіону в Сан-Паулу. Обурювались – краще б уряд витрачав гроші на житло для малозабезпечених.

"Лос-Анджелес" робить перший крок до другого за останні три роки Кубка Стенлі. Перегравши в овертаймі "Нью-Йорк Рейнджерс", "Кінгс" відкрили рахунок фінальної серії плей-оф NHL.

А от в NBA набридла гегемонія Леброна Джеймса. Дослідження ESPN засвідчили, що в сорока дев'яти штатах більшість мешканців у фінальному протистоянні з "Маямі" вболіватимуть за "Сан-Антоніо".