Біатлон

Врятували лице. Жіноча збірна України з біатлону фінішувала шостою на етапі кубка світу у Норвегії. Після провалів на стрільбі Ірини Варвінець та Наталії Бурдиги "синьо-жовті" йшли 15-ми. Суттєво покращити становище вдалося Юлії Джимі та Валентині Семеренко. Перемогу ж здобули чешки.

За протилежним сценарієм склалася гонка для українських чоловіків. До останнього етапу "синьо-жовті" претендували на медалі, утім Сергій Семенов настрілявши два штрафні кола, фінішував у підсумку сьомим.

Баскетбол

Не вистачило енергії. Один з лідерів чемпіонату України з футзалу львівська "Енергія" несподівано розписали мирову із аутсайдером чемпіонату "Приватом" – 3:3. Для криворіжців ця нічия стала усього другої у першості, решту своїх матчів "Приват" програв.