Теніс

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна у суботу виграла турнір в Маракеші, а вже в неділю стартувала на суперпрестижних змаганнях у Мадриді. І зробила це більш ніж впевнено. 6:0, 6:3 у матчі проти Даніели Хантукової

Результат гри:

Еліна Світоліна – Даніела Хантукова – 6:0, 6:3.

Тим часом на чоловічому турнірі у Стамбулі рівних не мав Роджер Федерер. Здолавши у фіналі уругвайця Пабло Куеваса, легендарний швейцарець здобув відтак уже 85-й трофей у власній кар’єрі

Баскетбол

Битва за бронзу триває. "Будівельник" здобув драматичну перемогу у третьому матчі малого фіналу баскетбольної суперліги проти Києва. Перемогу "Будівельникам" на останній секунді приніс Олександр Тищенко. Рахунок у серії до трьох перемог відтак став 2:1 на користь "Будівельника".

Мотоспорт

Дворазовий чемпіон світу нагадав про себе. Хорхе Лоренсо здобув першу перемогу у найпрестижнішій мотоциклетній серії GP із жовтня минулого року. Хорхе не мав рівних на рідній трасі в Іспанії. Другим фінішував чинний чемпіон Марк Маркес, а третім легендарний Валентіно Россі. Саме італієць залишився на верхівці загального заліку першості.