Сьогодні, 14 травня, київський суд не задовольнив позов колишнього керівника.

Торік за Ігоря Щепотіна взялися активісти "Центр протидії корупції". Під час моніторингу закупівельних цін на ліки, вони виявили, що переплачували майже за все. Але найбільше, кажуть, вразили витрати на препарати для лікування онкохворих дітей.

Лише на 2 препаратах для лікування дитячої онкології переплата склала приблизно 1,5 мільйонів гривень. Це при тому, що ми порівнювали не з ринковою ціною, а з тою, за якою закупляло Міністрество охорони здоров'я, яке в свою чергу на кілька десятків відсотків перепалатило,
— розповідає Голова правління центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Звільнили Ігоря Щепотіна з посади директора інституту раку на початку цього року. Але не за порушення, а тому що термін дій контракту добіг кінця.

Спочатку він намагався поновитися на посаді директора. Але конкурсна комісія йому відмовила. Друга спроба – через суд. Але вже не директором, а начальником одного з відділень. На цей пост Щепотін призначив себе сам, коли керував інститутом.

Суд не задовольнив позов екс-очільника Національного інституту раку. Самого колишнього керівника медзакладу на засіданні не було. Як і на жодному до цього. А його адвокат – рішення суду коментувати відмовився.

Не зважаючи на те, що суд не став на бік Щепотіна і не поновив його, Центр протидії корупції полишати екс-керівника Інститут раку у спокої не збирається. Хочуть, аби він сів за ґрати.

До слова, Національне антикорупційне бюро створить бази даних корупціонерів.