Кемерон і Тайлер Вінклвосси оформили судовий позов до Цукерберга ще в 2004 році. Брати звинувачували Марка в тому, що він обдурив їх і використовував спільні напрацювання для створення Facebook. Претензія Вінклвоссів була заснована на тому факті, що в 2003 році Цукерберг погодився допомогти їм з створенням сайту знайомств для студентів Гарварду. Проте вже в лютому 2004 року Марк запустив власну версію такого ресурсу.

Угода між Вінклвоссами і Цукербергом була досягнута в 2008 році. В якості компенсації брати отримали грошову суму 20 мільйонів доларів США, а також акції Facebook загальною вартістю 45 мільйонів доларів. При розрахунку цієї суми передбачалося, що вартість кожної акції становить 36 доларів. Однак пізніше брати заявили, що їм надали невірну інформацію. На момент домовленості вартість кожної акції нібито була в чотири рази нижчою, і, отже, розмір компенсації був розрахований невірно.

Про те, що Вінклвосси знову звернулися до суду, стало відомо в грудні 2010 року. Однак тепер суд постановив, що брати не мають права змінювати умови угоди, досягнутої в 2008 році.

"Це далеко не перший випадок, коли позивач намагається в суді відігратися за свої невдачі на ринку", — говориться в постанові.