Свен Тафт відсвяткував перемогу на пролозі

21:46, 17 серпня 2010 529

Свен Тафт став переможцем прологу на велобагатоденці “Тур Бенілюксу”. В перший день змагань учасникам довелося демонструвати свої вміння у гонці із роздільним стартом, і завдання їм зовсім не полегшив дощ.

Чемпіону своєї країни у розділці – Тафту - вдалося промчати 5 кілометрів, 200 метрів прологу за 6 хвилин та 19 секунд. Канадцеві вдалося втерти носа одразу двом господарям траси із місцевої велогрупи “Рабобанк”. Другим з 5-секундним відставанням фінішував Йос ван Емден, ще на секунду відстав Ларс Бом.

Таке ж становище відповідно і у генеральній класифікації. Беруть участь у “Турі Бенілюксу” і двоє українців - Юрій Крівцов у розділці посів 90 місце, програвши переможцю 29 секунд, а Віталій Буц став 150-м.