За словами Петренка, на нових посадах в майбутньому уряді вони підтримуватимуть найсильніших. Серед основних вимог – необхідний професійний досвід та бачення реформ на 1 рік наперед.

Експериментувати з посадами міністрів зараз ніхто не буде – це небезпека для всієї країни, - наголосив політик.

За його словами, чинний уряд 7 місяців закладав підвалини для реформ і зараз почав їх втілювати.

Петренко також наголосив, текст коаліційної угоди наразі великого значення не має. Головне, щоб вона виконувалась і всі демократичні сили увійшли в цю коаліцію.

В уряді міністри не повинні конкурувати, бо вони з різних політ сил, а працювали як один організм задля спільної перемоги, імплементації Угоди з СЄ та вступу до Євросоюзу, - наголосив міністр.

Глава Мінюсту також розповів, що Стокгольмський арбітраж, ймовірно, прийме остаточне рішення у “газовому” конфлікті між Україною і Росією наступного року.

За практикою, у Стокгольмському арбітражі справу розглядають від восьми місяців до півтора року. Тому у зв’язку з тим, що ми влітку подали цей позов і зараз ми туди подали ще додаткові обґрунтування, я маю надію, що в наступному році вже буде кінцеве рішення, - сказав Петренко.

“Якщо буде укладено цей технічний договір на умови поставки газу на осінньо-зимовий період між Україною, ЄС та РФ (який розрахований з листопада по березень), то наступного року ми очікуємо, що буде рішення вже Стокгольмського арбітражу, який поставить крапку у питаннях умов контракту, який укладений між Україною і Росією”, - зазначив глава Мін’юсту.