Взаємодія американського високопосадовця з російськими та китайськими лідерами ґрунтується на "особистій дипломатії та прямих контактах", а з Північною Кореєю здійснюється через "приватні канали", припускає The Washington Post.

Читайте також: Тіллерсон скерував на боротьбу з російською пропагандою десятки мільйонів доларів

Тіллерсон виправдовує свою політичну стратегію тим, що якщо Сполучені Штати зможуть тонко управляти відносинами із Сі Цзіньпіном та Володимиром Путіним, це вирішить складні завдання, поставлені перед США у різних регіонах світу, йдеться у статті.

Навіть під час загострення американо-російських відносин Тіллерсон вважає, що може без зайвого шуму домогтися прогресу щодо України та Сирії. Зокрема держсекретар США підтримує пропозицію Росії про введеня миротворців ООН у східну Україну,
– зауважує автор публікації, акцентуючи на тому, що спостерігачі ООН у будь-якому випадку вплинуть на виконання Мінських угод.

Читайте також: Ми глибоко цінуємо дружбу між Україною та США, – Тіллерсон

Зауважимо, нещодавно президент Росії Володимир Путін висловив розчарування щодо нагородження Рекса Тіллерсона Орденом Дружби, пояснивши це тим, що держсекретар США нібито "потрапив у погану компанію", і саме тому відмовляється від співпраці з РФ.