Поради зібрало видання "Новое время".

Кава

Дослідники виявили прямий зв'язок між кавою та настроєм, вони довели, що цей напій зменшує ризик виникнення депресії.

Нотатник подяк

Науковим методом дослідник довели, що записуючи кожен день подяку за якусь приємність, людина починає відчувати більше задоволення від життя. Тому радять завести спеціальний блокнот, в якому кожного дня писати про речі, за які ви вдячні долі.

Медитація

Ці практики широко відомі в усьому світі своїми найкращими властивостями. Людина, яка вміє ввести себе у повний спокій, вчиться контролювати власні емоції, тим самим може знизити рівень негативних відчуттів.

Похід

Похід в гори та споглядання природи, неба, зірок дає людині відчуття щастя. Тож частіше вибирайтесь з шумного міста.

Книги

Приємні книжки про пригоди допомагають подолати стрес.

Прогулянки за містом

Науковці довели, що саме за містом людина може більше відпочити. Вони провели експеримент над двома групами людей, перша – прогулювалась по півтори години на природі, друга – вулицями міста. Після чого люди з першої групи розповіли, що в них зменшились негативні емоції, в людей з другої групи змін у житті не відбулось.

Культурні заходи

Згідно з дослідженнями норвежців, науковці виявили, що ті, хто регулярно відвідує концерти, вистави, музеї більш задоволенні життям.

Музика

Ще один спосіб покращити настрій – це слухати сумну музику. Як довели науковці, вона зменшує негативні емоції.

Волонтерство

Допомога іншим людям робить людину щасливішою. Волонтери, які допомагають потребуючим, рідше впадають у депресію. Це довели 40 досліджень.

Обід

Науковці радять влаштовувати обідню перерву за межами робочого місця, наприклад у парку. Це позитивно впливає на настрій.

Секс

Фізична близькість з коханою людиною сприяє виробленню гормонів щастя. Але занадто рідкі чи навпаки часті зайняття сексом можуть мати зворотній ефект. Тому науковці кажуть, що головне, щоб секс приносив задоволення кожен раз.