Видання Inspired зібрало практичні і корисні поради, як під час походу в супермаркет по продукти не залишати там половину місячної зарплати і водночас не відмовляти собі у смачненькому.

Пишіть списки

Секрет цього способу криється не лише в тому, щоб утриматися від імпульсивної покупки. Коли ваш мозок сприймає певний список, він автоматично аналізує загальну суму та вагу всієї покупки. Таким чином, ви підсвідомо уникаєте зайвих речей, адже розумієте, що запланованої суми може не вистачити, а пакет вже й так досить тяжкий.

Тепер списки можна писати у мобільних телефонах за допомогою спеціальних додатків.

Уникайте брендів

Достатньо обирати менш популярні марки, адже вони на порядок дешевші та в своїй більшості аналогічної якості, як і відомі розрекламовані бренди.

Стежте за знижками

Більшість українських супермаркетів випускають щотижневі промо-газети, де розміщені усі акційні пропозиції певного періоду. в таких випадках якщо є можливість купити продукт за зниженою ціною, то нею варто користуватися.

За знижками великих торгових мереж можна також стежити онлайн.

Щасливі години та дні тижня

Також, у кожного супермаркету є свої традиції. Наприклад, -30% на кулінарію після 20:00, -10% на всю рибу щочетверга і так далі.

Просто, дізнайтеся у працівників залу про такі пропозиції та будьте «у потрібний час, у необхідному місці».

Користуйтеся дисконтними картками

На сьогодні, більшість супермаркетів мають свої програми лояльності, які за кожну покупку надають знижки.

Купуйте оптом

Оптові закупки завжди є вигідними, однак до них також варто підходити з розумом. Навряд чи вам знадобиться 10 упаковок майонезу за ціною 9 одиниць, а от 10 кг цукру чи крупи обов’язково стане у нагоді.

Продумуйте меню

Перед тим, як іти до магазину продумуйте кількість страв, які можна приготувати з того чи іншого набору продуктів. Таким чином, можна уникнути залишків продуктів, які знадобилися лише для однієї страви і займають місце в холодильнику.

Читайте також: Топ-5 продуктів, які викликають неприємний запах тіла