Про це пише Liza.

1. Правильне харчування

Відмова від виснажливих дієт та голодування. Просто потрібен збалансований раціон, багатий всіма необхідними організму вітамінами, мінералами та мікроелементами.

2. Самодисципліна

Потрібно навчитися організовувати свій день так, щоб уникати зайвого стресу і перевтоми. Встигати все, не підриваючи здоров'я, допоможуть, наприклад, правила тайм-менеджменту.

3. Відпочинок і здоровий сон

Повноцінний сон має величезне значення для імунітету. Найціннішими для відновлення організму вважаються годинник з десятої вечора до другої ночі.

Читайте також: Секрет довголіття: в яких регіонах українці живуть найдовше

4. Спорт

Фізичне навантаження – відмінна профілактика застуди та ангіни. Якщо немає можливості записатися на спортивну секцію або в фітнес-клуб, просто роби ранкову або вечірню зарядку. Нехай це будуть найпростіші вправи. Головне, щоб вони були регулярними.

5. Прогулянки на свіжому повітрі

Прогулянка парком з сім'єю, подругою, коханою людиною або наодинці зі своїми думками – відмінний спосіб відпочити і набратися сил. Ідеально, якщо у тебе є можливість займатися спортом на природі. Так організм отримує вдвічі більше кисню.

6. Загартовування

Найбільш щадними і доступними є: вмивання холодною водою, загальний контрастний душ, обливання холодною водою, обтирання прохолодним мокрим рушником. Варіантів ще багато.

Читайте також: Вчені назвали негуманним початок робочого дня о 9 ранку

7. Зволожене повітря

Сухе і тепле повітря сприяє пересушування слизової носоглотки, в якій активно починають розмножуватися віруси і бактерії. Рекомендується дотримуватися днем температури повітря 18-22 градусів, а в нічний час 16-20 градусів при 40-70% вологості.

8. Більше позитиву

Позитивний психологічний настрій вкрай важливий для здоров'я. Він сприяє зміцненню імунітету, гарному настрою і впевненості в собі.