За його словами для нормального проведення виборів необхідно 1,2 мільйона гривень.

"Питання ще не закрите. Але все потрібно робити вчасно, зайвий поспіх тільки заважає. Якщо почну перейматися цим питанням прямо тепер, то є ризик, що на час внесення можливих змін до бюджету про нас можуть забути. Хоча нині про голову ЦВК важко забути. У рік виборів зі мною починають вітатися навіть ті, хто раніше впритул не помічав", — сказав Володимир Шаповал.

Володимир Шаповал також повідомив, що підняти питання з фінансування виборів збирається 15 лютого.

Візьмуся за справу з 15 лютого. Щойно відчую, що бюджету загрожують зміни, піду по добре відомому колу. Останнім у цьому колі, зрозуміло, буде Президент.
— Глава ЦВК Володимир Шаповал

Він також наголосив, що навіть, якщо скоротити видатки, передбачених 800 мільйонів не вистачить.

"Про всяк випадок я, звісно, дав команду: вивчайте закон, дивіться, де можна заощадити. Проте є речі, від яких відмовитися неможливо. Наприклад, заробітна плата членів комісій — річ непорушна. Якщо бюджет виборів становитиме 800 мільйонів, виплатити зарплатню ми не зможемо. Що це означає? Неминучі судові позови. До речі, ще й досі не проведено остаточного розрахунку з усіма членами комісій, котрі працювали на останніх місцевих виборах. І це дуже прикро", — додав Володимир Шаповал.

Як відомо, парламентські вибори повинні відбутися у жовтні 2012 року. Згідно із ухваленим 17 листопада минулого року закону про вибори, вони пройдуть за змішаною системою, з прохідним бар’єром для партій у 5%. Також закон забороняє утворення блоків партій.