Головна тематика цьогорічної експозиції - екологічні іграшки. Почнімо зі стенду канадської компанії Hape International. Вона представила серію товарів з бамбука. Виробники запевняють, дерев'яні забавки - це не крок назад, а навпаки новий рівень у розвитку індустрії.

“Вимоги покупців до іграшок зростають. Ми повинні їх задовольняти. На мою думку, екологічність продукції має бути не лише модним трендом, а основним напрямком”, - каже президент компанії Hape International Пітер Хендштайн.

Компанія Amazing Toys пішла ще далі. Її стенд Green Energy Paradise демонструє дітям переваги альтернативної енергетики. Тут є кілька машин, гелікоптер, будинок та млин. У жодній іграшці не потрібно міняти батарейки - все працює завдяки енергії сонця і вітру. До речі, цей стенд переміг у номінації "Найкращий еко-дизайн".
Не обійшлось на виставці без передових технологій. Цим роботом можна керувати за допомогою смартфону чи планшетки. Він оснащений Bluetooth-адаптером, який власне і сприймає команди від мобільного пристрою, а також дев'ятьма моторчиками. Завдяки їм робот може рухати кожною кінцівкою окремо.

“Насправді, це навчальний проект для шкіл. За допомогою робота учні вчаться програмувати, а головне те, що можуть одразу бачити результат на практиці. Навіть першачки у тих закладах, де є робот, вже вміють писати простенькі програми”, - каже директор компанії Globalactive Technology Рой Чан.

Чимало навчальних роботів показала компанія Green Science. Серед найцікавіших - метостанція, яка дозволяє відстежувати зміни клімату і навіть вирощувати рослини. Ціна - всього $17.