У Харкові і Києві в аеропортах розташовані центри, які надають консультативну допомогу, а також підтримку безкоштовну для всіх сімей загиблих, які приїжджатимуть до України,
— зазначив Гройсман

Також, інформує віце-прем’єр, в Харкові розпочав роботу кризовий центр з надання психологічної допомоги родичам загиблих.

Зарезервовано сьогодні 300 номерів, які безкоштовно будуть надані сім'ям загиблих. Така ж кількість заброньована сьогодні в Києві, оскільки розуміємо, що буде два пункту прибуття — Київ та Харків,
— додав він

Єдиною проблемою, за словами Гройсмана, є відсутність доступу до місця трагедії. "Всі наші технічні засоби готові, щоб тіла загиблих перевезти з тієї зони, та забезпечити їх тимчасове перебування. Єдине, є проблема — доступ до місця трагедії, оскільки територія контролюється озброєними бойовиками", — сказав чиновник.

Як відомо, на території України поблизу кордону з РФ збили малайзійський лайнер. Загинули усі пасажири та члени екіпажу.

За словами радника Міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, цивільний літак над Торезом збили проросійські бойовики із зенітно-ракетного комплексу "Бук".

Компанія “Malaysia Airlines” втановила громадянство 257-ми осіб із 298-ми, які перебували на борту збитого в Донецькій області літака “Боїнг-777”.

Президент України Петро Порошенко назвав цю катастрофу терактом. У свою чергу, президент Росії Володимир Путін поклав відповідальність за катастрофу малайзійського літака на Україну.