Таку думку висловив член комітету Верховної Ради з питань ПЕК, ядерної політики та безпеки Павло Корж, повідомляє його прес-служба.

"Переваги концесії в тому, що шахти отримують довгострокові інвестиції в розвиток виробництва, інвестор отримує вугілля і надійного постачальника вугільної продукції, держава отримує концесійні платежі, а також зберігає за собою право власності на вугільні підприємства, які потім зможе приватизувати за вигіднішою ціною", - зазначив депутат.

За його словами, у власності держави залишаться всі покращення, зроблені інвестором. "Регіон отримує зростання зайнятості праці, соціальну стабільність і збільшення податкових надходжень до місцевого бюджету. Співробітники отримають стабільну заробітну плату і підвищення безпеки праці", - сказав Корж.

Нагадаємо, 3 серпня у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості відбулися засідання комісій з проведення концесійних конкурсів для цілісних майнових комплексів державних підприємств "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит".